Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1185
Stary 26.01.2009, 11:18
No i co panowie dzis rusza budowa czy jutro bo wiem ze dzis mieli podpisać umowę

Taki stadion powstał w Hoffenheim kosztował 60Milionów EURO pojemnosc 35K
http://www.welt.de/sport/fussball/ar...h-reicher.html
Ostatnio edytowane przez Bobic : 26.01.2009 o godz. 11:29.
Odpowiedz cytując