Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
567
26.01.2009, 07:29
Zastanawia mnie fakt że piłkarze mało mają zajęć kondycyjnych czy wytrzymałość, szczególnie że w poprzedniej rundzie ciężo było niektórym zawodnikom grać na pełnym gazie w każdym meczu, a po 70 minucie to większość oddychała rękawami.
matti123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matti123
Znajdź inne posty napisane przez matti123