Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#328
Stary 26.01.2009, 03:24
heh i stalo sie to co wydawalo sie byc nierealne.
Trza sobie szczerze powiedziec , jesli wygramy z Norwegia to na 95% jestesmy w polfinalach.Los nad nami czuwa ze gramy jako ostatni , a to dlatego ze o jakimkolwiek 'dogadaniu' sie Dunczykow z Niemiachami nie moze byc mowy poniewaz my wtedy gramy o nic i mozemy sie odplacic przegrana z Norwegia, a jak wiadomo wtedy Niemiachy - out.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując