Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#327
Stary 25.01.2009, 23:30
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Niezła rozkmina Nie wpadłbym na to, niemniej chyba nie wierzymy w takie cuda, prawda?

Czemu nie wierzymy. Całkiem realny scenariusz jak każdy inny. Gdybyśmy wygrali dziś 14 z Serbią to w takim przypadku jak mówił krzywy my byśmy awansowali a tak awansują Niemcy.
Odpowiedz cytując