Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3781
Stary 25.01.2009, 22:10
Wyrażam własne zdanie do którego mam prawo, nie zdanie kibiców Lecha.

A propo GóWna i Małyszów:

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,61...are_Lecha.html
Odpowiedz cytując