Wyświetl pojedynczy post
Partition
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 25.01.2009, 21:46
Cytat:
jest jeszcze jeden wariant Polska remisuje z Norwegią Dania wygrywa z Niemcami a Serbia z Macedonią i wszystkie drużyny mają poo 5 pkt a w meczach między sobą po 3 pkt i wtedy decydują bramki
W takim wypadku z grupy _prawdopodobnie_ wyszliby Niemcy. Mają najlepszy stosunek bramek, i wątpię, żeby mecz z Duńczykami to zmienił.

Nie ma co kombinować. Liczmy, że w meczu Niemcy-Dania nie będzie remisu.
Odpowiedz cytując