Cytat:
|
jest jeszcze jeden wariant Polska remisuje z Norwegią Dania wygrywa z Niemcami a Serbia z Macedonią i wszystkie drużyny mają poo 5 pkt a w meczach między sobą po 3 pkt i wtedy decydują bramki
|
W takim wypadku z grupy _prawdopodobnie_ wyszliby Niemcy. Mają najlepszy stosunek bramek, i wątpię, żeby mecz z Duńczykami to zmienił.
Nie ma co kombinować. Liczmy, że w meczu Niemcy-Dania nie będzie remisu.