Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#322
Stary 25.01.2009, 21:45
krzywy napisał(a):Wyświetl post
jest jeszcze jeden wariant Polska remisuje z Norwegią Dania wygrywa z Niemcami a Serbia z Macedonią i wszystkie drużyny mają poo 5 pkt a w meczach między sobą po 3 pkt i wtedy decydują bramki
Niezła rozkmina Nie wpadłbym na to, niemniej chyba nie wierzymy w takie cuda, prawda?

piter116 napisał(a):Wyświetl post
Wychodzi na to, że jeśli Niemcy wygrają z Danią, to Norwegia gra z Naszymi o nic i teoretycznie powinno nam być latwiej Aro 1234 popraw mnie jeśli się mylę
No tak, jeśli Niemcy wygrają z Danią to Norwegia może nam dać dupy ot tak po prostu
Odpowiedz cytując