krzywy napisał(a):

|
jest jeszcze jeden wariant Polska remisuje z Norwegią Dania wygrywa z Niemcami a Serbia z Macedonią i wszystkie drużyny mają poo 5 pkt a w meczach między sobą po 3 pkt i wtedy decydują bramki
|
Niezła rozkmina

Nie wpadłbym na to, niemniej chyba nie wierzymy w takie cuda, prawda?
No tak, jeśli Niemcy wygrają z Danią to Norwegia może nam dać dupy ot tak po prostu
