Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#321
Stary 25.01.2009, 21:42
Wychodzi na to, że jeśli Niemcy wygrają z Danią, to Norwegia gra z Naszymi o nic i teoretycznie powinno nam być latwiej Aro 1234 popraw mnie jeśli się mylę
Odpowiedz cytując