Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 25.01.2009, 21:40
To ich wina, że z nami wygrali, tak to oni by dostawali podmęczonych przez nas

Skończcie z dziwnymi dywagacjami ;] Teraz Niemcy dostają "lajtowego" przeciwnika, myślę, że dadzą se radę..

Adios Makedonija!
Odpowiedz cytując