Wyświetl pojedynczy post
Tom'ash
Senior Member
 
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 25.01.2009, 21:36
FraMat napisał(a):Wyświetl post
te mistrzostwa to jakiś wałek....


przeciez poza pierwszym meczem z Danią w obecnej grupie, dostajemy przeciwnika zmęczonego przez Niemców: Serbię a teraz Norwegię.
Myslicie, ze nie Niemcy nie zaprotestują?
Tak jakbym już kiedyś słyszał podobną teorię...
Odpowiedz cytując