Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Tom'ash
Senior Member
Od: 02.2005
Offline
#
318
25.01.2009, 21:36
FraMat
napisał(a):
te mistrzostwa to jakiś wałek....
przeciez poza pierwszym meczem z Danią w obecnej grupie, dostajemy przeciwnika zmęczonego przez Niemców: Serbię a teraz Norwegię.
Myslicie, ze nie Niemcy nie zaprotestują?
Tak jakbym już kiedyś słyszał podobną teorię...
Tom'ash
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tom'ash
Znajdź inne posty napisane przez Tom'ash