No cóż, Duńczycy wygrywają znacznie, ale tego się należało spodziewać.
Mamy więc opcję nr 1:
Dania - Macedonia 1
i jest wówczas Dania 6, Niemcy 5, Polska 4, Norwegia 4, Serbia 3, Macedonia 2 wobec czego musimy liczyć, że
nie będzie remisu w Niemcy - Dania i wygramy z Norwegią.
Piter - bramki nie mają w tym wypadku znaczenia, bo jeśli Niemcy wygrają z Danią, i my wygramy to wchodzimy, bo mamy bezpośrednie zwycięstwo z Danią. Tak więc bez obaw
Macedonio: oddaj nam te punkty, no oddaj je!
