Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 25.01.2009, 21:32
No cóż, Duńczycy wygrywają znacznie, ale tego się należało spodziewać.

Mamy więc opcję nr 1:
Dania - Macedonia 1
i jest wówczas Dania 6, Niemcy 5, Polska 4, Norwegia 4, Serbia 3, Macedonia 2 wobec czego musimy liczyć, że nie będzie remisu w Niemcy - Dania i wygramy z Norwegią.

Piter - bramki nie mają w tym wypadku znaczenia, bo jeśli Niemcy wygrają z Danią, i my wygramy to wchodzimy, bo mamy bezpośrednie zwycięstwo z Danią. Tak więc bez obaw

Macedonio: oddaj nam te punkty, no oddaj je!
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 25.01.2009 o godz. 21:36.
Odpowiedz cytując