hoho napisał(a):

Mój "żart" ,nie miał nic wspólnego z tym ,że jesteś prawosławny ( nie wiem wogóle skąd mogło ci przyjść do głowy porównac te dwie sprawy).
Temat kogo popierało dresiarstwo w poprzednich wyborach,sądze ze powinien być zamkniety ,bo nie ma to najmniejszego sensu z wielu względów.
Zalezy jak sie patrzy (80% - 8 na 10 zdało , 75% - 7,5 osoby na 10 zdało).
Młodzież z zachodu,naprzykład z Wielkopolski może życ np. z rolnictwa,z czego ten rejon słynał i chyba nadal słynie ,więc jak ojciec ma gospodarstwo rolne ,to syn nie koniecznie musi iśc na lekarza itd.
|
Fakt, niepotrzebnie się zacietrzewiłem, ale jest szansa że wyniesiesz z tego przynajmniej wiedzę o tym dlaczego w jednym z powiatów na Podlasiu zawsze LiD czy tam SLD wygrywa w cuglach i co najważniejsze, będziesz znał kontekst.