Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#308
Stary 25.01.2009, 20:53
Sorki za ignorancję ale powiedzcie mi proszę komu lub czemu mam kibicować w tym meczu bo nie wiem.
Zaczząłem kibicować Mołdawi, bo przegrywała a co jest najlepsze dla Nas , jedni piszą tak inni inaczej .
Help.
Odpowiedz cytując