Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3775
Stary 25.01.2009, 20:50
skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
Widzisz studio, rzucasz się, a tak naprawdę nie masz za wiele do powiedzenia, o czym świadczą Twoje wcześniejsze posty. Nie gramy na licencji Amiki, graliśmy. Rok. Jeden. A graliśmy dlatego, że WKP był stowarzyszeniem, a żeby mógł stać się SSA, czego wymagał od nas PZPN i inwestor, musiałby przejść czasochłonną restrukturyzację, procesi rokowań z wierzycielami etc. A na to nie było czasu, bo sezon się kończył. I wymyślono wersję na skróty, czyli odkupienie 'praw niematerialnych' od WKP, który mając w ręku olbrzymią sumę pieniędzy, miał z założenia sam spłacać swoje długi.
Ciekawe, że sam nie stosujesz się do swoich populistycznych apelów o 'nie napinanie się kolegów z Poznania' (co jest ciekawe, bo i ja, i bbnba, tego nie robimy tylko rozmawiamy, do tego służy forum), a spinasz się w co drugim poscie.

sorka za rozmywanie
eot
Tylko dlatego? Prowokujesz, czy to ma być sarkazm?
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 25.01.2009 o godz. 20:53.
Odpowiedz cytując