a ja bym prosil o rade pisze tutaj bo chyba najbardziej logiczny temat ku temu:
mialem zaparowana szybe wyjezdzalem tylem za mna czekal dziad zeby wjechac a sytuacja byla taka ze zaparkowalem tak jakby na luku no to cofam i zeby nie przywalic w chlopa odbilem kierownica chyba za mocno i lekko otarlem samochod obok u niego nie ma chyba nic za to u mnie widac tego skutki ale to nie wazne ... wrocilem sie pozniej z kartka i napisanym kontaktem do mnie ... co jeszcze mozna zrobic
Moze napisane jest to nie logicznie ale mysle ze wiadomo ocb.