Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
impreza
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
305
25.01.2009, 20:27
FraMat
napisał(a):
ale potem siadł
eś
sobie w kąciku i poczekał
eś
, aż ci przejdzie?
Tiramisu jest kobieta
Swoją drogą to mi ich tam nie jest żal...nigdy nie bedzie
oj nadzieje odżyły...oby sie udało
zobaczymy co Duńczycy zwojują...
impreza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do impreza
Znajdź inne posty napisane przez impreza