|
Aro1234 ja nie mówię, że 82% z anglika to dużo, raczej, że 78% z gegry to dużo:( Każdy to mówi, że geografia to najłatwiejszy przedmiot, dobrze zgadzam się z tym, że maturę i bez wiedzy napiszesz, żeby zdać, gorzej napisać ją dobrze. Poza tym wcale nie jest to taki prosty temat do nauki, wiele rzeczy wymaga zrozumienia, ja np. nie których rzeczy kompletnie nie pojmuję:( A właśnie jak z matmą na ekonomi? Co jest na pierwszym roku studiów? Pochodne, całki, granice?
|