Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#299
Stary 25.01.2009, 19:48
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Tak, warto ją zwalczać, ale .......eniem na forum nic nie wniesiesz, chyba, że robisz to bo lubisz se posty ponabijać i poklepać po klawiaturze.
A jak chcesz ją inaczej zacząć zwalczać? Z tego co widzę, to właśnie na czatach, forach, w komentarzach na serwisach wyjawia się ta polska mentalność. Bo w realnym świecie, Polacy jednak są bardziej stonowani. Przynajmniej ja to tak widzę, bo kogo się np nie zapytam o Małysza, to nikt po nim nie jeździ, że to dziadek i powinien skończyć się ośmieszać. A na forach? Sporo osób po nim jedzie. Bo jak wiadomo przed monitorem jest się bezpieczniejszym.

Ale ok, koniec dygresji, bo to nie ten temat.


A co do samego meczu. Pierwsza połowa świetna, grana na luzie. Cóż, szkoda, że nie zagraliśmy tak z Niemcami. Ale przynajmniej nasi szczypiorniści w przeciwieństwie do piłkarzy potrafią się podnieść podczas turnieju. Za to należą im się wielkie brawa, nawet jak nie uda się awansować dalej.

Tiramisu- daj mi bana Może jestem bardziej otwarty na świat niż Ty?
Chciałbym, aby Polska była na miejscu Francji. I to w każdym aspekcie- życia, sportu itp. Więc może ta ich otwartość nie jest taka zła. Pozdrawiam

darotsok73 w 'stolycy' nie mam nigdzie bana. Wyobraź sobie, że nawet na forum Polonii mam możność pisania. Ale tam tego nie robie, bo nie szanuje tego klubu
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 25.01.2009 o godz. 20:15.
Odpowiedz cytując