Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2607
Stary 25.01.2009, 19:47
czekałem na ten post

ogólnie pieprzenie, że ci ta mądrzy a tamci to niemądrzy to w ogóle jakies nieporozumienie.
Znam wykształconych któryz głosuja bo im kolega powiedział, sa niewykształceni, którzy potrafią swój wybór uargumeentować.

O wyniku wyborów zawsze decyduja bezmyślni(podtani na propagandę itp) bo jest ich więcej
w 2005 wygrłą PiS bo miał lepszą propagandę, zdyscyplinowany elektorat.
W 2007 roku PO wygrała dokadnie z tej samej przyczyny, przy czy zdyscyplinowany elektorat zastąpiło pospolite ruszenie.

to chyba cała teoria
przepraszam,że nie pisze tak świetnie politycznie jak wy, ale nie musze niczego bronic ani atakować.
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.