Tiramisu napisał(a):

|
Już wyraziłeś swoj niesmak w tym temacie. Długo tak jeszcze możesz? W ogóle co tu robi Legionista?
|
bo na forum mają wstęp nie tylko Wiślacy. A akurat ten Legionista ma "zdrowe" podejście do wielu spraw, więc nie widzę problemu, aby i w tym temacie się udzielał
wynik cieszy...ale pamiętajcie że jeszcze nie wygraliśmy z Norwegią. A że to dobry zespół udowodnili dziś.