Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 25.01.2009, 19:45
Tiramisu napisał(a):Wyświetl post
Już wyraziłeś swoj niesmak w tym temacie. Długo tak jeszcze możesz? W ogóle co tu robi Legionista?
bo na forum mają wstęp nie tylko Wiślacy. A akurat ten Legionista ma "zdrowe" podejście do wielu spraw, więc nie widzę problemu, aby i w tym temacie się udzielał

wynik cieszy...ale pamiętajcie że jeszcze nie wygraliśmy z Norwegią. A że to dobry zespół udowodnili dziś.
Odpowiedz cytując