Aro1234 napisał(a):

Ech, idźże popłacz na swoje forum. Polska mentalność jest znana wszystkim od dawien dawna, więc niczego nowego nie wnosisz.
Bynajmniej nie chodzi o to, czy ktoś kogoś tu krytykuje, tylko o to, żeby krytykować rozważnie i delikatnie? Ewentualnie ostro, ale z wyczuciem 
Premierze, bądźmy dobrej myśli, już tyle pesymizmu było przed meczami z Danią i Serbią, że teraz naprawdę trzeba wierzyć, że wszystko idzie ku dobremu
|
nie no tak, wyzwiska od pi*d to rozważna krytyka. A i to właśnie można było wyczytać 2 dni temu. I, żeby nie było, nie tylko na tym forum, ale prawie na każdym. Najlepszy jest pewien użytkownik tego forum- pisał, że zamiast Szmala powinno postawić się kłodę, a dziś się nim 'podniecał'. Nie denerwuje Cię takie zachowanie? Bo mnie bardzo
Masz rację, to właśnie polska mentalność. Może warto zacząć ją zwalczać?