Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 25.01.2009, 19:42
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Ech, idźże popłacz na swoje forum. Polska mentalność jest znana wszystkim od dawien dawna, więc niczego nowego nie wnosisz.

Bynajmniej nie chodzi o to, czy ktoś kogoś tu krytykuje, tylko o to, żeby krytykować rozważnie i delikatnie? Ewentualnie ostro, ale z wyczuciem

Premierze, bądźmy dobrej myśli, już tyle pesymizmu było przed meczami z Danią i Serbią, że teraz naprawdę trzeba wierzyć, że wszystko idzie ku dobremu
nie no tak, wyzwiska od pi*d to rozważna krytyka. A i to właśnie można było wyczytać 2 dni temu. I, żeby nie było, nie tylko na tym forum, ale prawie na każdym. Najlepszy jest pewien użytkownik tego forum- pisał, że zamiast Szmala powinno postawić się kłodę, a dziś się nim 'podniecał'. Nie denerwuje Cię takie zachowanie? Bo mnie bardzo

Masz rację, to właśnie polska mentalność. Może warto zacząć ją zwalczać?
Odpowiedz cytując