ToTylkoJa napisał(a):

|
teraz to są Bogami, a jeszcze dwa dni temu byli zerami
|
Ech, idźże popłacz na swoje forum. Polska mentalność jest znana wszystkim od dawien dawna, więc niczego nowego nie wnosisz.
Bynajmniej nie chodzi o to, czy ktoś kogoś tu krytykuje, tylko o to, żeby krytykować rozważnie i delikatnie? Ewentualnie ostro, ale z wyczuciem
Premierze, bądźmy dobrej myśli, już tyle pesymizmu było przed meczami z Danią i Serbią, że teraz naprawdę trzeba wierzyć, że wszystko idzie ku dobremu
Transmisje Macedonia-Dania:
http://www.soccer-live.pl/player/btv/gob6.htm
itvp.pl
http://www.soccer-live.pl/soccerTV/K...er-Scanner.htm