Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#293
Stary 25.01.2009, 19:38
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
teraz to są Bogami, a jeszcze dwa dni temu byli zerami
Ech, idźże popłacz na swoje forum. Polska mentalność jest znana wszystkim od dawien dawna, więc niczego nowego nie wnosisz.

Bynajmniej nie chodzi o to, czy ktoś kogoś tu krytykuje, tylko o to, żeby krytykować rozważnie i delikatnie? Ewentualnie ostro, ale z wyczuciem

Premierze, bądźmy dobrej myśli, już tyle pesymizmu było przed meczami z Danią i Serbią, że teraz naprawdę trzeba wierzyć, że wszystko idzie ku dobremu


Transmisje Macedonia-Dania:
http://www.soccer-live.pl/player/btv/gob6.htm
itvp.pl
http://www.soccer-live.pl/soccerTV/K...er-Scanner.htm
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 25.01.2009 o godz. 19:40.
Odpowiedz cytując