Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#287
Stary 25.01.2009, 19:31
Bo nie mamy co robić, a to rozwija twórcze, logiczne myślenie ;]

A sio pesymiści! Dokładnie, wszyscy nas przekreślali, a Duńczycy i Serbowie dostali od nas ostry łomot ;]
Odpowiedz cytując