Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
RoS
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
284
25.01.2009, 19:26
Aro1234
napisał(a):
Ale wiesz, gdyby się tak na remis ugadali, to Polacy mogliby przecież zrobić na złość Niemcom i wpuścić Norwegów, co im tam...
Nie snujcie, że ktoś zagra na remis, kiedy nic dla nikogo nie będzie pewne. Ręczna to nie sport, w którym można grać na remis, bo pada dużo więcej bramek i jest je łatwiej niż w nożnej zarówno tracić jak i zdobywać..
Dania - Macedonia start o 20.15.
No właśnie do tego zmierzałem w moim poście. Nie ma mowy o żadnych remisach, układach ...
Na szczęście gramy na końcu i wszystko będzie jasne przed naszym meczem.
RoS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RoS
Znajdź inne posty napisane przez RoS