Wyświetl pojedynczy post
RoS
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 25.01.2009, 19:26
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
Ale wiesz, gdyby się tak na remis ugadali, to Polacy mogliby przecież zrobić na złość Niemcom i wpuścić Norwegów, co im tam...

Nie snujcie, że ktoś zagra na remis, kiedy nic dla nikogo nie będzie pewne. Ręczna to nie sport, w którym można grać na remis, bo pada dużo więcej bramek i jest je łatwiej niż w nożnej zarówno tracić jak i zdobywać..

Dania - Macedonia start o 20.15.
No właśnie do tego zmierzałem w moim poście. Nie ma mowy o żadnych remisach, układach ...
Na szczęście gramy na końcu i wszystko będzie jasne przed naszym meczem.
Odpowiedz cytując