RoS napisał(a):

|
Nie bardzo mogą się umówić bo grają przed meczem Polska-Norwegia. Jeśli remis Niemcy-Dania a Norwegia wygra ... tfu tfu ... to Niemcy out. No chyba, że na złość Polsce to zrobią.
|
Ale wiesz, gdyby się tak na remis ugadali, to Polacy mogliby przecież zrobić na złość Niemcom i wpuścić Norwegów, co im tam...

Nie snujcie, że ktoś zagra na remis, kiedy nic dla nikogo nie będzie pewne. Ręczna to nie sport, w którym można grać na remis, bo pada dużo więcej bramek i jest je łatwiej niż w nożnej zarówno tracić jak i zdobywać..
Dania - Macedonia start o 20.15.