Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#283
Stary 25.01.2009, 19:24
RoS napisał(a):Wyświetl post
Nie bardzo mogą się umówić bo grają przed meczem Polska-Norwegia. Jeśli remis Niemcy-Dania a Norwegia wygra ... tfu tfu ... to Niemcy out. No chyba, że na złość Polsce to zrobią.
Ale wiesz, gdyby się tak na remis ugadali, to Polacy mogliby przecież zrobić na złość Niemcom i wpuścić Norwegów, co im tam...

Nie snujcie, że ktoś zagra na remis, kiedy nic dla nikogo nie będzie pewne. Ręczna to nie sport, w którym można grać na remis, bo pada dużo więcej bramek i jest je łatwiej niż w nożnej zarówno tracić jak i zdobywać..

Dania - Macedonia start o 20.15.
Odpowiedz cytując