Wyświetl pojedynczy post
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#277
Stary 25.01.2009, 19:12
A tak w ogóle to megaciekawa sytuacja, dwie drużyny, które weszły do drugiej fazy z zerowym dorobkiem (Polska i Norwegia) wygrały po 4 pkt z najlepszymi zespołami z grup przeciwnych i teraz jedna z nich może awansować do półfinału.
Odpowiedz cytując