Wyświetl pojedynczy post
WALDI TSW
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: Americano

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#274
Stary 25.01.2009, 19:08
I zajebiscie!!!!!!! we wtorek trzeba wygrac z norwegia i awansujemy bedzis ciezko ala.. POLSKA!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując