Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
WALDI TSW
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Americano
Offline
#
274
25.01.2009, 19:08
I zajebiscie!!!!!!! we wtorek trzeba wygrac z norwegia i awansujemy bedzis ciezko ala.. POLSKA!!!!!!!!!!!!
WALDI TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WALDI TSW
Znajdź inne posty napisane przez WALDI TSW