Wyświetl pojedynczy post
Galileo
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 25.01.2009, 19:06
Norwegia - Niemcy 25:24
ależ dramatyczna końcówka tego meczu, do końca kilka sekund, Norwegowie grają w czwórkę i tracą piłkę, Niemcom nie udaje się już rozegrać skutecznej akcji, po odzyskaniu piłki chcieli chyba czas, bo po gwizdku końcowym sędziego, trener niemiecki poleciał z pięściami na sędziego, już myślałem, że go zdzieli pięścią po głowie...
no to czekamy na kolejny meczyk
Odpowiedz cytując