Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#270
Stary 25.01.2009, 19:04
Dobry wwynik. Trzeba przyznac, ze szediowie troche wydymali szkopow w koncowce ale milo

Mam nadzieje, ze bedzie na youtubie jak wąsaty lecial z piescia na sedziego ale jak juz stanal przed nim twarza w twarz to jakos odwaga mu odeszla
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując