Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Galileo
Banita
Od: 11.2008
Offline
#
258
25.01.2009, 18:47
Aro1234
napisał(a):
Złamał nogę raczej na 100%
po naszemu, podwinęła mu się stopa przy wyskoku, bardzo brzydka kontuzja.
Glandorf szaleje, faktycznie, gdy by mu tak ubrać hełm niemiecki, to czysty szkop z okresu II wojny
Galileo
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Galileo