Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
P@vel K@sprzyk
Member
Od: 04.2008
Offline
#
1139
25.01.2009, 18:33
To zależy od stanu Twojego stanu konta dokładniej ile masz kasy w budzecie klubu. Z tego co zauwazyłem to wystarczy jeden awans do fazy grupowej i juz masz na skauting.
Ja z tym juz nie mam problemów ale nie mam za to jakichś wybitnych skautów.
P@vel K@sprzyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do P@vel K@sprzyk
Znajdź inne posty napisane przez P@vel K@sprzyk