Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Galileo
Banita
Od: 11.2008
Offline
#
248
25.01.2009, 18:22
Przepraszamy. Wystąpił błąd podczas lokalizacji materiału wideo, kurde polski shit...
na
http://www.soccer-live.pl/player/btv/gob6.htm
śmiga bez problemów, szkoda tylko, że bez fonii całkowicie mam...
wynik sprawą otwartą, bramka za bramkę.
Galileo
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Galileo