piter116 napisał(a):

|
Z tym ,że teraz się zmienił ten cały system. Nie ma ćwierćfinałów. Kij wie jak jest z tymi bramkami. Nie wiadomo komu kibicować dziś czy Danii czy Macedonii.
|
też już zgłupiałem
niby wczoraj było powiedziane w trakcie meczu że liczą się na pierwszym miejscu bezpośrednie mecze a przed dzisiejszym meczem byliśmy w tabeli przed Macedonią

ciezko znalezc regulamin
Dzisiaj Norwegia musi wygrac(poki co 11-9) i stawiam na remis Dania-Macedonia
i jutro wychodzimy z grupy

)