Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 25.01.2009, 17:55
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Z tym ,że teraz się zmienił ten cały system. Nie ma ćwierćfinałów. Kij wie jak jest z tymi bramkami. Nie wiadomo komu kibicować dziś czy Danii czy Macedonii.
też już zgłupiałem
niby wczoraj było powiedziane w trakcie meczu że liczą się na pierwszym miejscu bezpośrednie mecze a przed dzisiejszym meczem byliśmy w tabeli przed Macedonią
ciezko znalezc regulamin

Dzisiaj Norwegia musi wygrac(poki co 11-9) i stawiam na remis Dania-Macedonia
i jutro wychodzimy z grupy)
Ostatnio edytowane przez Hudy : 25.01.2009 o godz. 17:59.
Odpowiedz cytując