Gucio25 napisał(a):

|
w każdym razie, zwycięstwo dziś Norwegii to dla nas otwarta droga do półfinału..?
|
Tak, a gdyby tak jeszcze Duńczycy zremisowali... wtedy to już bajka...

Norwegia - Niemcy na razie 7:7
Bo w przypadku remisu Danii i porazki Niemiec mamy:
Niemcy & Dania 5
Polska & Norwegia 4
Serbia & Macedonia 3
ostatnia kolejka:
Niemcy-Dania
Polska-Norwegia
Serbia-Macedonia
Nasze zwycięstwo wówczas bez względu na wynik Dania-Niemcy daje nam awans.
Sytuacja bardziej realistyczna, że Dania jednak wygrywa z Macedonią oznacza, że
Dania 6
Niemcy 5
Polska & Norwegia 4
Serbia 3
Macedonia 2
i wówczas nie może być remisu w meczu Niemcy-Dania.
Niemiecki bramkarz mnie mocno wkur..denerwuje... ;/