Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 25.01.2009, 17:49
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
w każdym razie, zwycięstwo dziś Norwegii to dla nas otwarta droga do półfinału..?
Tak, a gdyby tak jeszcze Duńczycy zremisowali... wtedy to już bajka... Norwegia - Niemcy na razie 7:7

Bo w przypadku remisu Danii i porazki Niemiec mamy:
Niemcy & Dania 5
Polska & Norwegia 4
Serbia & Macedonia 3

ostatnia kolejka:

Niemcy-Dania
Polska-Norwegia
Serbia-Macedonia

Nasze zwycięstwo wówczas bez względu na wynik Dania-Niemcy daje nam awans.

Sytuacja bardziej realistyczna, że Dania jednak wygrywa z Macedonią oznacza, że
Dania 6
Niemcy 5
Polska & Norwegia 4
Serbia 3
Macedonia 2

i wówczas nie może być remisu w meczu Niemcy-Dania.

Niemiecki bramkarz mnie mocno wkur..denerwuje... ;/
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 25.01.2009 o godz. 17:55.
Odpowiedz cytując