Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
P@vel K@sprzyk
Member
Od: 04.2008
Offline
#
1137
25.01.2009, 17:45
W Brazylii bardzo trudno znajsc kogoś dobrego kto chce przyjść do Wisełki bo o niej chyba mówisz. Afryka tam sie mozna obłowić
P@vel K@sprzyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do P@vel K@sprzyk
Znajdź inne posty napisane przez P@vel K@sprzyk