tak trochę na śmiesznie.
Właśnie się dowiedziałem, że mecz w 2000 roku między Polonią a Wisła (2-1) był ustawiony przez...Wisłę
Cytat:
8 minut było doliczone, bo Wisła musiała ten mecz wygrać.
Polonii spokojnie wystarczał remis.
Wisła przegrała mecz na własne życzenie, bo w 97 minucie i 25 sekundzie Kałużny minimalnie spudłował, przy stanie 1-1.
|
post z naszego forum, napisany przez Polonistę