Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3772
Stary 25.01.2009, 17:44
tak trochę na śmiesznie.
Właśnie się dowiedziałem, że mecz w 2000 roku między Polonią a Wisła (2-1) był ustawiony przez...Wisłę

Cytat:
8 minut było doliczone, bo Wisła musiała ten mecz wygrać.
Polonii spokojnie wystarczał remis.
Wisła przegrała mecz na własne życzenie, bo w 97 minucie i 25 sekundzie Kałużny minimalnie spudłował, przy stanie 1-1.
post z naszego forum, napisany przez Polonistę
Odpowiedz cytując