Hudy napisał(a):

tak bylo na ostatnich mistrzostwach
1 Polska
+15
8pkt
2. Niemcy
+19
8pkt
i dzieki wygranej z Niemcami bylismy na 1 miejscu bo jak widac bramek mniej na plusie mielismy
|
Z tym ,że teraz się zmienił ten cały system. Nie ma ćwierćfinałów. Kij wie jak jest z tymi bramkami. Nie wiadomo komu kibicować dziś czy Danii czy Macedonii.