Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.01.2009, 17:39
Hudy napisał(a):Wyświetl post
tak bylo na ostatnich mistrzostwach
1 Polska

+15
8pkt
2. Niemcy

+19
8pkt

i dzieki wygranej z Niemcami bylismy na 1 miejscu bo jak widac bramek mniej na plusie mielismy
Z tym ,że teraz się zmienił ten cały system. Nie ma ćwierćfinałów. Kij wie jak jest z tymi bramkami. Nie wiadomo komu kibicować dziś czy Danii czy Macedonii.
Odpowiedz cytując