Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#233
Stary 25.01.2009, 17:16
Oczywiście, że dopingować Norwegię i Macedonię! Przede wszystkim jednak zwycięstwo Norwegów nas pcha do wielkiej nadziei na wtorek. Ależ będą emocje Wielka wielka Polska! Brawo cała drużyna!
Odpowiedz cytując