|
Spoko spoko, jak się przełamie to się przeniosą na Bieleckiego albo Jurasika. Bez obaw. Taki typ musi mieć jakiegoś kozła ofiarnego, na którego można ponarzekać, stale lub zmiennie.
Co do meczu,, Kolejne potwierdzenie, że u naszych leży psychika (Niemcy) i koncentracja (Dania, Serbia). Mimo to, za dzisiejszą grę oklaski.
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 25.01.2009 o godz. 17:00.
|