Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Agnieszka
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kurdwanów
Offline
#
223
25.01.2009, 16:53
Ja to nadaje na Jaszkę od samego początku i jego pierwszego meczu ^^ więc...
no ale przyznaje chłopina ma ciężkie zadanie by stanowić taki trzon drużyny jakim bym Tkaczyk.
"
Victoria Concordia Crescit
"
Agnieszka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Agnieszka
Znajdź inne posty napisane przez Agnieszka