Wyświetl pojedynczy post
Agnieszka
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 25.01.2009, 16:29
Ale jedziemy z nimi tak szczerze po tym jak oglądałam mecz Serbia - Niemcy to myślałam, że dziś będzie bardzo ciężko i jest lecz nie Nam a Serbom
Szmal - i wszystko jasne. Ale to nie on (póki co dziś) bramek nie strzela więc należy całą drużynę pochwalić, co prawda mecz trwa ale...każdy wynik widzi oby tak dalej
"Victoria Concordia Crescit"
Odpowiedz cytując