Ale jedziemy z nimi

tak szczerze po tym jak oglądałam mecz Serbia - Niemcy to myślałam, że dziś będzie bardzo ciężko i jest lecz nie Nam a Serbom

Szmal - i wszystko jasne. Ale to nie on (póki co dziś) bramek nie strzela więc należy całą drużynę pochwalić, co prawda mecz trwa ale...każdy wynik widzi

oby tak dalej
