|
to jest nie do przegrania.
kapitalny mecz naszych, teraz tylko liczmy na innych, aby wyniki były dobre dla nas.
gdybyśmy mimo takich meczów jak wczorajszy, lub dzisiejszy odpadli, to byłaby wielka porażka.
gramy panowie swoje i do końca, żeby jak najlepszy wynik wyciągnąć.
ps. na pewno liczą się bezpośrednie spotkania, a nie bilans bramek?
|