Wyświetl pojedynczy post
Żuczek
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 25.01.2009, 16:18
Nasi na razie świetnie sobie radzą. Żeby tylko nie spoczeli na laurach, jak wczoraj po pierwszej połowie z Danią i przynajmniej utrzymali to wysokie prowadzenie.
Odpowiedz cytując