AbdulTsw napisał(a):

Bijesz do mnie ?!
|
Autentycznie nie pomyślałem ani przez moment o Tobie.
P.S. Rozpocząłem po raz kolejny karierę menedżera w lidze węgierskiej jako trener Ujpestu Budapest.
Nawet nieźle zacząłem bo wygrałem z Debrecenem w pierwszej kolejce 2-1. Co ciekawe, Dudu to tam
ładnie strzela.