Gdyby miał odpuścić mecz przeciw Wiśle to straciłbym do Niego szacunek i raczej to świadczyłoby o Nim, że z profesjonalizmem nie ma za wiele wspólnego. Ale chyba na taki scenariusz się nie zanosi, a i Wisła nie powinna liczyć na taryfę ulgową ze strony GKS-u.
