Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
P@vel K@sprzyk
Member
Od: 04.2008
Offline
#
1128
25.01.2009, 14:59
http://i44.tinypic.com/9lh3cj.jpg
http://i40.tinypic.com/ftcyo6.jpg
Jak wam sie podoba skład?
Rok 2011/12
P@vel K@sprzyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do P@vel K@sprzyk
Znajdź inne posty napisane przez P@vel K@sprzyk