Lemoniadowy Joe napisał(a):

|
a na której pozycji gra gorzej od Dudki?
|
Nie ma znaczenia pozycja- ogólnie jest słabszym zawodnikiem i nie ma co na ten temat dyskutować dalej, tym bardziej w temacie dotyczącym wzmocnień!
PS to jest moje zdanie, każdy ma prawo mieć inne- ale to nie znaczy żeby, każde było dziełem komentarza innej osoby po co..