AYALA napisał(a):

|
Skorża przecież powiedział po meczu że jest to zbyt słaby zawodnik na pierwszy zespół Wisły.Osobiście wolałbym żeby ogrywac jakiegoś wychowanka (np. Janika ) niż takiego obcokrajowca
|
może ukrywają jego talent żeby nikt go nam nie sprzątnął
