Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#537
Stary 25.01.2009, 14:16
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Skorża przecież powiedział po meczu że jest to zbyt słaby zawodnik na pierwszy zespół Wisły.Osobiście wolałbym żeby ogrywac jakiegoś wychowanka (np. Janika ) niż takiego obcokrajowca
może ukrywają jego talent żeby nikt go nam nie sprzątnął
Odpowiedz cytując