Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3765
Stary 25.01.2009, 12:33
Bardzo ciekawy tekst,:

pytanko do Wielkopolanina , półżartem oczywiście .
Macie jakiś FC we Wróblewie ? , bo przeczytałem że Czarni Wróblewo (sorry, ale dowcip dnia) to wasz protoplasta, klub-matka , przyznam brzmi dumnie.

Macie jakieś fany albo muze dt.Wróblewa?
Odpowiedz cytując