|
Bardzo ciekawy tekst,:
pytanko do Wielkopolanina , półżartem oczywiście .
Macie jakiś FC we Wróblewie ? , bo przeczytałem że Czarni Wróblewo (sorry, ale dowcip dnia) to wasz protoplasta, klub-matka , przyznam brzmi dumnie.
Macie jakieś fany albo muze dt.Wróblewa?
|